Real estate
( nájdených 
588
 realít z celkom 588 )

Pozemok so starým domom Bojná / Malé Dvorany

Pozemky
cena: 25.000,- €
ID: LGRDbojnamd Predaj

Kraj:
Nitriansky kraj
Okres:
Topoľčany
Obec:
Bojná
Ulica:
Malé Dvorany
Kategória:
Pozemky

Plocha pozemku:
1957 m2
Vodovod:
nie je
Elektrina:
pri pozemku
Plyn:
nie je
Kanalizácia:
nie je
Dátová prípojka:
nie je
ID inzerátu:
LGRDbojnamd

Ponúkame Vám na predaj pozemky - pre rodinné domy Bojná, Malé Dvorany. Plocha: pozemku 1957m2. Mierne svahovitý pozemok. Neupravená prístupová cesta. V blízkosti pozemku sa nachádza elektrická prípojka.Výhody: pekný výhľad, tiché prostredie, turistika, cykloturistika. Cena 25 000 €


Maklér:

makler
Lucia Guliková
0907645546
lucia-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3 4

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...