Real estate
( nájdených 
667
 realít z celkom 667 )

Pozemok na vystavbu RD na predaj!

Pozemky
cena: 64.500,- €
ID: FH4 Predaj

Kraj:
Žilinský kraj
Okres:
Žilina
Obec:
Turie
Ulica:
neudaná
Kategória:
Pozemky

Plocha pozemku:
674 m2
Vodovod:
na pozemku
Elektrina:
na pozemku
Plyn:
na pozemku
Kanalizácia:
neuvedené
Dátová prípojka:
neuvedené
ID inzerátu:
FH4

Ponúkame Vám na predaj pozemok určený pre výstavbu rodinného domu v obci Turie. Rozloha pozemku je 674m2. Pozemok je rovinatý a nachádza sa v tichom prostredí obce. Na pozemku sa nachádza obecný vodovod s vodomernou šachtou , elektrická prípojka,  plynová prípojka, v  šachte splšková kanalizácia. Cena 64 500,-Eur


Maklér:

makler
František Hlubina
0948661520
hlubina-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...