Real estate
( nájdených 
649
 realít z celkom 649 )

Predaj - obchodný priestor 100m2 pod Bratislavským hradom

Komerčné priestory
cena: dohodou
ID: LC24200KR Predaj

Kraj:
Bratislavský kraj
Okres:
Bratislava I
Obec:
Bratislava-Staré Mesto
Kategória:
Komerčné priestory

Stav objektu:
kompletná rekonštrukcia
Počet miestností:
4
Podlahová plocha:
100 m2
Druh parkovania:
vyhradené parkovanie
ID inzerátu:
LC24200KR

Ponúkame Vám na predaj zaujímavý dvojpodlažný obchodný priestor v centre mesta. Plocha: úžitková 100m2. Prízemie s preskleným výkladom: 2 miestnosti cca 54m2 s príslušenstvom (kúpeľňa so sprchovým kútom, toaleta, kuchynský kút), poschodie: miestnosť cca 29m2 (využívaná na bývanie). Stav objektu: kompletná rekonštrukcia. Konštrukcia objektu: tehlová. Kúrenie: samostatné. Ostatné vybavenie: klimatizácia. Zabezpečenie alarmom. Vyhradené parkovanie pred vchodom. Priestor má široké možnosti využitia, prípadne spojenie podnikania s bývaním.  O cene sa informujte u makléra.


Maklér:

makler
Mgr. Liliana Čerteková
0907417900
liliana-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3 4 5

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...