Real estate
( nájdených 
667
 realít z celkom 667 )

1 izbový byt na predaj! Šípok

Byty
cena: 30.500,- €
ID: MI 7144 Predaj

Kraj:
Trenčiansky kraj
Okres:
Partizánske
Obec:
Partizánske
Ulica:
neuvedená
Kategória:
Byty
Druh:
1 izbový byt

Podlahová plocha:
35 m2
Stav objektu:
neuvedené
Balkón:
nie
Loggia:
nie
Terasa:
nie
Druh parkovania:
neuvedené
ID inzerátu:
MI 7144

Ponúkame Vám na predaj 1 izbový byt v Partizánskom, v osobnom vlastníctve s výmerou 35 m2. Byt sa nachádza na sídlisku Šípok. Sú v ňom vymeneé plastové okná a nové stierky, inak je byt v pôvodnom stave, čím dáva možnosť upravenia podľa vlastných predstáv. Byt je svetlý.  Patrí k nemu aj pivnica. Je voľný ihned. 


Maklér:

makler
Monika Ištvánová
0915336710
istvanova-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...