Real estate
( nájdených 
665
 realít z celkom 665 )

Skladové priestory na Gogoľovej

Komerčné priestory
cena: 6,- €/m2
ID: LS-SP-55 Prenájom

Kraj:
Bratislavský kraj
Okres:
Bratislava V
Obec:
Bratislava-Petržalka
Ulica:
Gogoľova
Kategória:
Komerčné priestory

Stav objektu:
neuvedené
Podlahová plocha:
300 m2
Druh parkovania:
neuvedené
ID inzerátu:
LS-SP-55

V areáli spoločnosti HYDRONIKA NOVA a.s., na Gogoľovej ulici v Bratislave, ponúkame skladový priestor s plochou cca 300 m2 s možnosťou rozdelenia na dve samostatné časti. Výška stropu 6,5m, k dispozícii je kúrenie, voda a elektrická prípojka. Vstup do vnútra je roletovou bránou - rozmer brány 3,75 m x 4,00 m. Cena nájmu je podľa dohody predbežne stanovená na úrovni 5,50 - 6,00 EUR/m2. Cena zahŕňa všetky servisné poplatky okrem poplatku za spotrebu elektrickej energie, ktorú spotrebuje svojou prevádzkou.


Maklér:

makler
Mgr. Ľuboš Šimončič
0903 771 670
simoncic-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...