Real estate
( nájdených 
690
 realít z celkom 690 )

Administratívny priestor, výborná poloha, Wolkrova ulica Bratisalva-Petržalka

Komerčné objekty
cena: 232,- €/mesiac
ID: LS-KP-56-2 Prenájom

Kraj:
Bratislavský kraj
Okres:
Bratislava V
Obec:
Bratislava-Petržalka
Ulica:
Wolkrova
Kategória:
Komerčné objekty

Stav objektu:
čiastočná rekonštrukcia
Počet miestností:
1
Podlahová plocha:
20 m2
Druh parkovania:
neuvedené
ID inzerátu:
LS-KP-56-2

Ponúkame  na prenájom administratívny priestor na Wolkrovej ulici v Bratislava-Petržalka na 1 NP. Plocha: úžitková 20m2.Stav objektu: čiastočná rekonštrukcia. Na chodbe je spoločná kuchynka, WC, sprcha, plastové okná, parkety. Výborná poloha. Ostatné vybavenie: telefón, internet, klimatizácia. Asfaltová prístupová cesta. Parkovanie pred budovou. Cena 232,40 €/mesiac s energiami + DPH.


Maklér:

makler
Mgr. Liliana Čerteková
0907417900
liliana-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3 4 5 6

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...