Real estate
( nájdených 
656
 realít z celkom 656 )

Dom so záhradou vhodnou ako stavebný pozemok

Domy a vily
cena: 87.000,- €
ID: LS-RD-3 Predaj

Kraj:
Trnavský kraj
Okres:
Trnava
Obec:
Ružindol
Ulica:
Ružindolská
Kategória:
Domy a vily

Stav objektu:
pôvodný stav
Počet miestností:
2
Podlahová plocha:
130 m2
Plocha pozemku:
1063 m2
Energ. certifikát:
neuvedené
Balkón:
nie
Loggia:
nie
Terasa:
nie
Druh parkovania:
neuvedené
ID inzerátu:
LS-RD-3

Ponúkame na predaj starší RD  s úžitkovou plochou cca 120 m2 nachádzajúci sa na 1.063 m2 pozemku širokom 18 m v Ružindole na hlavnej ulici. Jeho súčasťou je samostatná komora a hospodárke budovy. Stavba je suchá, tvoria ju dve izby s oknami do ulice (medzi nimi je prechodová miestnosť), kuchyňa a zázemie pozostávajúce z kúpeľne, samostatného WC a dvoch skladových priestorov (prípade uchovania, nutná kompletná rekonštrukcia). Súčasťou je oddelená obytná jednotka tvorená z 2 miestností s jedným oknom do ulice a druhým do dvora. Dom je vyhrievaný plynom, napojený je na verejný vodovod, a kanalizáciu, má vlastnú studňu, vynovené elektrické rozvody (medené) - cena 87 000,- €

Súčasťou ponuky je rovinatý pozemok za usadlosťou – záhrada o rozlohe 890 m2, možno ju využiť ako stavebný pozemok – cena 65 000,- €. V ponuke je aj nezávisle od domu. V jej zadnej časti sa nachádza elektrická prípojka a kanalizácia (vedená je k prednej časti pozemku, prípade predaja by sa musela stať vecným bremenom).


Maklér:

makler
Mgr. Ľuboš Šimončič
0903 771 670
simoncic-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

ID: DZrevis Predaj

Luxusné miesto pre život

Luxusné miesto pre život

Ponúkam na predaj luxusnú usadlosť v obci Revištské Podzámčie, vzdialenej 3 km od Žarnovice. Prípoj na diaľnicu cca 3 km. Usadlosť sa nachádza na krásnom 25 ár pozemku v susedstve CHKO Vtáčnik. Na pozemku je vŕtaná studna. Odpad zvedený do čističky, kúrenie - splyňovací kotol na drevo, pripojené na el. rozvody plus vlastný generátor, čo zaručuje nehnuteľnostiam energetickú nezávislosť. Pozostáva z hlavného domu, hosťovského domu, budovy s wellness a garážami, upraveného pozemku pri domoch a vinnej pivnice. Dom bol kolaudovaný v roku 2010 s energetickým certifikatom A a wellnes (hospodárska budova) v roku 2013. Dispozícia hlavného domu: zádverie, veľkoryso riešený otvorený priestor vkusne spája kuchyňu s jedálňou a obývacou častou. Dominantou prízemia je certifikovaný krb. Za kuchyňou sa nachádza relaxačná časť domu tvorená zimnou záhradou prepojenou s kúpeľňou s masážnou vaňou, sprchovým kútom a samostatným WC. Na II.NP sa nachádza priestranná galéria a 4 izby, každá s balkónom, šatník a kúpeľňa. Z galérie a detskej izby možnosť výstupu do podkrovia (detská herňa a priestor pre uloženie vecí). Dispozícia hosťovského domu: prízemie tvorí dvojgaráž - možnosť úpravy na bývanie, na I.NP sa nachádza podkrovný priestor s obývačkou, kuchyňou a kúpeľňa so sprchovým kútom. Wellness pozostáva z priestoru pre saunu, vírivku, posilovňu, sprchový kút, WC a vstup do garáže pre 3 -4 autá. Na výstavbu boli použité kvalitné, starostlivo vyberané materiály. Celkový pocit umocňuje okrasná záhrada v okolí domu, priestor na oddych a v neposlednom rade vínna pivnica. Usadlosť určená pre náročného klienta, ktorý ocení kľud v krásne prírode a potenciál okolia v možnosti buď chovu dobytka, výstavby ďalších nehnuteľnosti, či rozvíjajúcej sa agroturistike. Cena 570.000,-Eur.

550 000,- €
1 2

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...