Malý dom v spoločnom dvore 1 - Horné Chlebany
Real estate
( nájdených 
672
 realít z celkom 672 )

Dom s 3 byt.jednotkami - Horné Chlebany

Domy a vily
cena: 33.000,- €
ID: dzNNchlebany4 Predaj

Kraj:
Nitriansky kraj
Okres:
Topoľčany
Obec:
Horné Chlebany
Ulica:
tichá
Kategória:
Domy a vily

Stav objektu:
čiastočná rekonštrukcia
Počet miestností:
3
Podlahová plocha:
177 m2
Plocha pozemku:
607 m2
Energ. certifikát:
Nemá
Balkón:
nie
Loggia:
nie
Terasa:
nie
Druh parkovania:
neuvedené
ID inzerátu:
dzNNchlebany4

Ponúkam na predaj rodinný dom v obci Horné Chlebany, tichá ulica. Nehnuteľnosť sa nachádza v spoločnom dvore a pozostáva z troch bytových jednotiek v rôznom štádiu rekonštrukcie. Plastové okná na dvoch domoch, elektrina, omietky, obecná voda, kúpeľňa. Plocha: úžitková 177, zastavaná 177m2, pozemku 607m2. Podlaha: dlažba. Steny: omietky. Okná: plastové. Vybavenie kúpeľne: sprchovací kút. Sedlová strecha.Strešná krytina: škridla. Na pozemku sa nachádza vodovod. Na pozemku sa nachádza trativod. Cena 33 000 €


Maklér:

makler
Dagmar Zimová
0905479602
dada-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...