Real estate
( nájdených 
679
 realít z celkom 679 )

Malý dom v spoločnom dvore 3

Domy a vily
cena: 9.000,- €
ID: dzNNchlebany3 Predaj

Kraj:
Nitriansky kraj
Okres:
Topoľčany
Obec:
Horné Chlebany
Ulica:
tichá
Kategória:
Domy a vily

Stav objektu:
pôvodný stav
Počet miestností:
2
Podlahová plocha:
59 m2
Plocha pozemku:
146 m2
Energ. certifikát:
Nemá
Balkón:
nie
Loggia:
nie
Terasa:
nie
Druh parkovania:
neuvedené
ID inzerátu:
dzNNchlebany3

Ponúkam na predaj malý rodinný domček v obci Horné Chlebany, tichá ulica. Bývanie vhodné pre jednotlivca, prípadne ako "štartovací dom" pre mladý pár. Bude vyžadovať rekonštrukciu!  Pozostáva z dvoch miestností a komory - možnosť vybudovať kúpeľňu. Je v pôvodnom stave - drevené okná, dlážky - dlážkovica, hlina, dlažba. Plocha: úžitková 59m2, zastavaná 59m2, pozemku 146m2.  Sedlová strecha.Strešná krytina: škridla. Na pozemku sa nachádza vodovod a elektrina. Dom je bez odpadu. Cena 9 000 €


Maklér:

makler
Dagmar Zimová
0905479602
dada-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...