Real estate
( nájdených 
673
 realít z celkom 673 )

Výrobné dielne so skladmi s priamym napojením na diaľnicu

Komerčné objekty
cena: dohodou
ID: LS-VSP-1 Prenájom

Kraj:
Trnavský kraj
Okres:
Trnava
Obec:
Trnava
Ulica:
Mikovíniho
Kategória:
Komerčné objekty

Stav objektu:
čiastočná rekonštrukcia
Podlahová plocha:
763 m2
Druh parkovania:
neuvedené
ID inzerátu:
LS-VSP-1

Ponúkame na prenájom v Trnave, na Mikovíniho ulici výrobné dielne s kancelárskymi priestormi s priamym výjazdom na rýchlostnú komunikáciu - smer Nitra a diaľnicu - Bratislava, Žilina. Priestory sú vhodné pre výrobu rôznych typov oceľových konštrukcií či iný typ priemyselnej výroby. Úžitková plocha je 763 m2, cena dohodou, v závislosti od dĺžky prenájmu.


Maklér:

makler
Mgr. Ľuboš Šimončič
0903 771 670
simoncic-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3 4 5

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...