Real estate
( nájdených 
672
 realít z celkom 672 )

Pozemok v reakreačnej oblasti V Suchej nad Parnou pri Trnave

Pozemky
cena: 29.500,- €
ID: LS-P-01 Predaj

Kraj:
Trnavský kraj
Okres:
Trnava
Obec:
Suchá nad Parnou
Ulica:
Kategória:
Pozemky

Plocha pozemku:
2300 m2
Vodovod:
neuvedené
Elektrina:
na pozemku
Plyn:
nie je
Kanalizácia:
neuvedené
Dátová prípojka:
nie je
ID inzerátu:
LS-P-01

Ponúkame na predaj slnečný pozemok cca 2300 m² s malým rekreačným domčekom vo vyššie položenej línii domovej/chatovej zástavby v rekreačnej oblasti vodnej priehrady v obci Sucha nad Parnou neďaleko Trnavy. Mierne stúpajúci slnečný pozemok veľký cca 160 m x 14 m slúžil ako niekoľkoradový vinohrad aj so sadom ovocných stromov na rozlohe 23 a. V súčasnej dobe je značne zanedbaný. Stavba obložená dreveným obkladom je murovaná, vybavená elektrickou prípojkou, na pozemku sa nachádza 19 m hlboká studňa ako zdroj vody, WC je externé. Vo vnútri sa nachádza predsieň /kuchynka/ a spálňa a, pivnička s vetracím oknom. V chodbe do pivničky je i malé odkladisko dreva. Základy stavby sú betónové s vodovorovnou izoláciou a obvodové murivo suterénu má hrúbku 25cm - podlažné poschodie je drevené s obojstranným obíjaním a s izolačnou výplňou. Strecha je plechová pozinkovaná na debnení Na pozemku sa nachádza aj drevená hospodárska budova - dielna ci dreváreň, v minulosti slúžila ako skladisko. Výhody: romantická polosamota, absolútna blízkosť susedov, dostupnosť vodnej nádrže (vhodná na rybárčenie, kúpanie, vozenie sa na kajaku, pozorovanie vodného vtáctva, prechádzky a pod.), dostupný suchovský háj, krásny výhľad na hrebene Malých Karpát a Smolenický zámok 5. Nevýhoda: prístup poľnou /nespevnenou/ cestou. Cena 29 500,- €


Maklér:

makler
Mgr. Ľuboš Šimončič
0903 771 670
simoncic-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3 4 5

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...