Real estate
( nájdených 
661
 realít z celkom 661 )

Kancelária i priestor na bývanie

Komerčné priestory
cena: 7,- €/m2
ID: LS-KP-67 Prenájom

Kraj:
Bratislavský kraj
Okres:
Bratislava I
Obec:
Bratislava-Staré Mesto
Ulica:
Hurbanovo námestie
Kategória:
Komerčné priestory

Stav objektu:
čiastočná rekonštrukcia
Počet miestností:
2
Podlahová plocha:
74 m2
Druh parkovania:
neuvedené
ID inzerátu:
LS-KP-67

Ponúkame na prenájom samostatný 73,50 m² priestor na 5. NP, možno ho využiť ako pracovný office aj na účely prechodného bývania. Vybavený je vlastným hygienickým zázemím, kuchyňou spojenou so spoločenským priestorom, šatníkom a samostatnou izbou. Cena 7-9 Eur za m² (je možná individuálna dohoda), fixné náklady 1,9 Eur/m² + energie. Ceny sú uvedené bez DPH.


Maklér:

makler
Ing. Dušan Sopóci
0905 552 697
sopoci-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3 4 5

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...