Real estate
( nájdených 
677
 realít z celkom 677 )

Kancelárske priestory na okraji priemyselnej zóny

Komerčné priestory
cena: dohodou
ID: LS-KP-68 Prenájom

Kraj:
Trnavský kraj
Okres:
Trnava
Obec:
Trnava
Ulica:
Mikovíniho
Kategória:
Komerčné priestory

Stav objektu:
pôvodný stav
Počet miestností:
5
Podlahová plocha:
121 m2
Druh parkovania:
neuvedené
ID inzerátu:
LS-KP-68

Ponúkame na prenájom ako jeden celok kancelárske priestory o veľkosti 14,36 m2, 20,30 m2, 21,10 m2,22,80 m2 a 41,70 m2 v Trnave na Mikovíniho ulici s priamym napojením sa na diaľnicu smer: Bratislava, Nitra, Žilina. Nachádzajú sa v administratívnej budove prepojenej na výrobno-skladové priestory. Priestory prešli rekonštrukciou, okrem KP sa v nej nachádza kuchynský kút, oddelené WC. Samozrejmosťou je tel. prípojka, internet, klimatizácia, zabezpečenie alarmom. Cena nájmu je dohodou v závislosti od veľkosti prenajatého priestoru a dĺžky nájomnej zmluvy.


Maklér:

makler
Mgr. Ľuboš Šimončič
0903 771 670
simoncic-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3 4 5

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...