Real estate
( nájdených 
660
 realít z celkom 660 )

Posilňovňa s telocvičňou v Ružinove na prenájom

Komerčné priestory
cena: 1.200,- €/mesiac
ID: LS-KP-69 Prenájom

Kraj:
Bratislavský kraj
Okres:
Bratislava II
Obec:
Bratislava-Ružinov
Ulica:
Jadrova
Kategória:
Komerčné priestory

Stav objektu:
neuvedené
Podlahová plocha:
250 m2
Druh parkovania:
neuvedené
ID inzerátu:
LS-KP-69

Ponúkame na prenájom kompletne zariadený fitness klub s priestorom na cvičenie, určené na široké spektrum športových aktivít ako je posilňovanie, kardio, bojové umenia, aerobné či strechingové aktivity. Priestory sú vybavené pánskymi a dámskymi šatníkmi s plne vybaveným hygienickým zázemím. Cena prenájmu je 1200,- € plus. Kaucia vo výške  jeden a pol mesačného nájmu vo výške 1800,- € sa hradí podpisom Zmluvy o prenájme. Suma je rozdelená na 1000,- € za prenájom priestorov + 200,- €za užívanie zariadenia. K tomu treba prirátať približne 200,- € kúrenie + 100,- € elektrika + asi 30,- spotreba vody. Mesačné náklady spolu teda cca 1550,- €


Maklér:

makler
Mgr. Ľuboš Šimončič
0903 771 670
simoncic-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...