Real estate
( nájdených 
688
 realít z celkom 688 )

Priestor určený pre masáže a terapie

Komerčné priestory
cena: 280,- €/mesiac
ID: LS-KP-70 Prenájom

Kraj:
Bratislavský kraj
Okres:
Bratislava I
Obec:
Bratislava-Staré Mesto
Ulica:
Karadžičova
Kategória:
Komerčné priestory

Stav objektu:
pôvodný stav
Počet miestností:
1
Podlahová plocha:
22 m2
Druh parkovania:
neuvedené
ID inzerátu:
LS-KP-70

Prenajmeme v Bratislave – Staré Mesto samostatný 22,30 m ² priestor v zabehnutej prevádzke určenej pre masáže, na terapie. Súčasťou vybavenia salónu pozostávajúceho z dvoch masážnych priestorov čakáreň, sklad toaleta, sprchový kút, balkón a oddychový kútik pre masérov/terapeutov. Miesto, kde sa salón nachádza, je viditeľné z MHD. Masážny salón sa nachádza na prízemí, na vykurovanie miestností využíva vlastný kotol, nechýba Wifi-internet. Súčasťou ponúkaných služieb je rezervačný systém prostredníctvom online. Múry hrubé 80 cm dokonale tlmia rušivé zvuky ulice. Cena nájmu je stanovená v závislosti o spôsobu prenájmu samostatne alebo s inou osobou - pri striedaní sa v režime dlhý a krátky pracovný týždeň je suma 280,- € vrátane energii + DPH, samostatný prenájom 540,- € vrátane energii + DPH. Súčasťou prvej platby je kaucia vo výške mesačného nájmu.


Maklér:

makler
Mgr. Liliana Čerteková
0907417900
liliana-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3 4 5 6

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...