Real estate
( nájdených 
689
 realít z celkom 689 )

Kancelárie pripravené uspokojiť potreby nájomníkov

Komerčné priestory
cena: 9,- €/mesiac
ID: LS-KP-72 Prenájom

Kraj:
Bratislavský kraj
Okres:
Bratislava II
Obec:
Bratislava-Ružinov
Ulica:
Gagarinova
Kategória:
Komerčné priestory

Stav objektu:
novostavba
Podlahová plocha:
367 m2
Druh parkovania:
vyhradené parkovanie
ID inzerátu:
LS-KP-72

V administratívno-obchodnej budove na Gagarinovej ulici v Bratislave ponúkame na prenájom kancelárske priestory o veľkosti 359,8 m². Nachádzajú sa na 1. poschodí a možno ich upraviť podľa potrieb a požiadaviek klienta. Pozostávajú z troch kancelárii, otvoreného cca 130 m2 priestoru s oknami orientovanými na južnú, západnú a východnú stranu. V prípade požiadavky ho možno oddeliť priečkou a vytvoriť tak dva autonómne celky so samostatnými vstupmi. Na poschodí je k dispozícii kuchynka, technický kút, sklad s náradím na upratovanie, pánske a dámske WC. Do budovy sa vchádza cez vstupnú halu, z ktorej vedie schodisko a výťah na jednotlivé podlažia. V ponuke sú aj platené parkovacie miesta pre MV, 30,- €/auto/mesiac

Výška nájmu: 9,00 Eur/m2/mesiac, ceny za energie a služby a správu (okrem elektrickej energie) sa pohybujú v rozmedzí 1,4 až 2 €/m2/mesiac (bude im fakturovaná skutočná výška nákladov, ktorú si môžu overiť v dokladoch prenajímateľa). Elektrická energia im bude fakturovaná v skutočnej cene (1:1).


Maklér:

makler
Mgr. Ľuboš Šimončič
0903 771 670
simoncic-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3 4 5 6

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...