Real estate
( nájdených 
665
 realít z celkom 665 )

Obchodný priestor 67m2 na prenájom na Špitálskej ul.

Komerčné priestory
cena: 1.300,- €/mesiac
ID: LS-OP-03 Prenájom

Kraj:
Bratislavský kraj
Okres:
Bratislava I
Obec:
Bratislava-Staré Mesto
Ulica:
Špitálska
Kategória:
Komerčné priestory

Stav objektu:
pôvodný stav
Podlahová plocha:
67 m2
Druh parkovania:
neuvedené
ID inzerátu:
LS-OP-03

Ponúkame na prenájom  v Bratislave-Staré Mesto, obchodný priestor s veľkými výkladovými plochami Úžitková plocha 67m2 je rozdelená na prednú časť/predajný priestor v strednej časti deleného opornými stenami (50,40 m2). Zadnú časť tvorí  chodba, 2 menšie sklady, WC s umývadlom, hygienické zázemie so sprchovým kútom a šatňa. Inštalačné rozvody, úprava hygienického zázemia prešla rekonštrukciou, ďalšie úpravy sú možné na náklady nájomníka. Prednosťou predajne sú výkladové plochy a výrazný pútací panel na priečelí budovy. Cena 1 300 €/mesiac + energie + DPH. provízia vo výške nájmu sa delí medzi nájomníkom a prenajímateľom.


Maklér:

makler
Mgr. Ľuboš Šimončič
0903 771 670
simoncic-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3 4 5

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...