Real estate
( nájdených 
656
 realít z celkom 656 )

Na predaj 1 i byt v Partizánskom s rozlohou 2 izbového

Byty
cena: dohodou
ID: TB602 Predaj

Kraj:
Trenčiansky kraj
Okres:
Partizánske
Obec:
Partizánske
Kategória:
Byty
Druh:
1 izbový byt

Podlahová plocha:
46 m2
Stav objektu:
čiastočná rekonštrukcia
Balkón:
nie
Loggia:
nie
Terasa:
nie
Druh parkovania:
verejné parkovanie
ID inzerátu:
TB602

Ponúkame Vám na predaj veľkometrážny jednoizbový byt s podlahovou plochou 46 m2. Dispozícia bytu dáva možnosť riešiť  byt ako dvojizbový. Nachádza sa na zvýšenom prízemí, vedie k nemu 6 schodov, preto je vhodný aj pre starších ľudí.  Dispozícia: 2 veľké priestranné miestnosti (jedna z toho sa dá využiť ako obývačka s kuchyňou), chodba, kúpeľňa, oddelené WC a pivničné. Bližšie informácie Vám radi poskytneme na tel. č. 0908 22 44 82


Maklér:

makler
Tibor Bernát
0908224482
bernat-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...