Real estate
( nájdených 
667
 realít z celkom 667 )

Rodinný dom v Pažiti na predaj!

Domy a vily
cena: 82.000,- €
ID: MI 1745 Predaj

Kraj:
Trenčiansky kraj
Okres:
Partizánske
Obec:
Pažiť
Ulica:
neuvedená
Kategória:
Domy a vily

Stav objektu:
neuvedené
Podlahová plocha:
110 m2
Plocha pozemku:
1890 m2
Energ. certifikát:
neuvedené
Balkón:
nie
Loggia:
nie
Terasa:
nie
Druh parkovania:
neuvedené
ID inzerátu:
MI 1745

  

  Ponúkame na predaj rodinný dom v obci Pažiť. Ide o klasický štvorec. Dom pozostáva z 3 obytných miestností + kuchyňa a kúpeľňa. Je podpivničený. Okná v dome sú    plastové, podlahy-plávajúce, kúrenie v dome je plynové, ohrev vody-elektrický bojler, vymenená strešná krytina - škridla  . Do je veľmi svetlý. Na pozemku o rozlohe      1895 m2 je garáž a letná kuchyňa. Dom je veľmi zachovalý.

    


Maklér:

makler
Monika Ištvánová
0915336710
istvanova-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...