Real estate
( nájdených 
673
 realít z celkom 673 )

Pozemok Krtovce - orná pôda

Pozemky
cena: 15.900,- €
ID: dzpôdaKrtovce Predaj

Kraj:
Nitriansky kraj
Okres:
Topoľčany
Obec:
Krtovce
Ulica:
hlavná
Kategória:
Pozemky

Plocha pozemku:
4650 m2
Vodovod:
neuvedené
Elektrina:
neuvedené
Plyn:
neuvedené
Kanalizácia:
neuvedené
Dátová prípojka:
neuvedené
ID inzerátu:
dzpôdaKrtovce

Ponúkame Vám na predaj cca 0,5 ha ornej pôdy v extraviláne obce Krtovce. Možnosť výstavby rodinného domu.  Vlastník pozemku má súhlas k výstavbe RD. Šírka cca 23 m, dĺžka cca 200 m. Nachádza sa pri zastavanom území obce, v dosahu IS. Vstup je z hlavnej cesty. Plocha: pozemku 4650m2. Mierne svahovitý pozemok. Asfaltová prístupová cesta. Cena 15 900 €


Maklér:

makler
Dagmar Zimová
0905479602
dada-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3 4 5

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...