Real estate
( nájdených 
650
 realít z celkom 650 )

Na predaj Rod.dom v Skačanoch.

Domy a vily
cena: 158.000,- €
ID: PM 5534 Predaj

Kraj:
Trenčiansky kraj
Okres:
Partizánske
Obec:
Skačany
Ulica:
neuvedená
Kategória:
Domy a vily

Stav objektu:
čiastočná rekonštrukcia
Počet miestností:
6
Podlahová plocha:
156 m2
Plocha pozemku:
1144 m2
Energ. certifikát:
neuvedené
Balkón:
nie
Loggia:
nie
Terasa:
nie
Druh parkovania:
garáž
ID inzerátu:
PM 5534

Ponúkam na predaj 6 izbový rodinný dom v obci Skačany. Jedná sa o jednopodlažný priestranný dom so sedlovou strechou.  V nadzemnom podlaží sa nachádza veľká kuchyňa s kuchynskou linkou na mieru, dve obývacie izby, ktoré sú spojené a v jednej časti sa nachádza krb., balkon. V podkrový sa nachádzajú 4 obytné izby: spálňa, 2 detské izby a hosťovská izba, kúpeľňa sa nachádza rohová vaňa, wc. Dom je celý podpivničený, kde môže byť dalšie bývanie s dvomi obytnými izbami, kuchyňou a kúpeľňou., garáž. Pozemok je rovinatý so studňou, krásny výhľad.


Maklér:

makler
Mária Pihíková
0917410211
maria-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3 4 5

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...