Real estate
( nájdených 
682
 realít z celkom 682 )

Znížená cena .Na predaj starší rod. dom v obci Partizánske - Veľké Bielice . Exkluzívne .

Domy a vily
cena: 38.900,- €
ID: MP 333 Predaj

Kraj:
Trenčiansky kraj
Okres:
Partizánske
Obec:
Partizánske
Ulica:
neuvedená
Kategória:
Domy a vily

Stav objektu:
pôvodný stav
Podlahová plocha:
90 m2
Plocha pozemku:
835 m2
Energ. certifikát:
Nemá
Balkón:
nie
Loggia:
nie
Terasa:
nie
Druh parkovania:
neuvedené
ID inzerátu:
MP 333

Ponúkame Vám na predaj starší rod. dom v  Partizánskom - Veľké Bielice na hlavnom ťahu smer TO . Výmera pozemku je 835m2. Ide o jednopodlažný dom s prístavbou so sedlovou strechou , pozostáva z 3 obytných izieb, kuchyne, chodby, špajze, hospodárskej budovy a garáže na pozemku, je úplne v pôvodnom stave , kúrenie je riešené pl. gamaty, v dome nie je kúpeľňa ani WC, výhodou je rovinatý pozemok, ktorý ma prístup z oboch strán  a možnosti sebarealizácie. Cena je zohľadnená voči výmere pozemku. 


Maklér:

makler
Maroš Pihik
0917437582
maros-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3 4 5

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...