Real estate
( nájdených 
677
 realít z celkom 677 )

Priestor na mnohostranné využitie

Komerčné priestory
cena: 9,- €/mesiac
ID: LS-KP-73 Prenájom

Kraj:
Bratislavský kraj
Okres:
Bratislava II
Obec:
Bratislava-Ružinov
Ulica:
Gagarinova
Kategória:
Komerčné priestory

Stav objektu:
novostavba
Podlahová plocha:
360 m2
Druh parkovania:
vyhradené parkovanie
ID inzerátu:
LS-KP-73

V administratívno-obchodnej budove na Gagarinovej ulici v Bratislave ponúkame na prenájom 360,4 na ploche 359,8 m² priestor na mnohostranné využitie - tanečná plocha, vybudovanie posilňovne, výstavnú plochu, sklad.. Priestor je vybavený sociálnym zariadením, umývadlom v hale, možné je v prípade potreby urobiť kuchynský kút, sprchy i šatne - podľa požiadaviek budúceho nájomníka a v závislosti od dĺžky nájomnej zmluvy. Náklady spojené s úpravou podľa požiadaviek sa rozložia do nájmu podľa dĺžky jej trvania V ponuke sú aj platené parkovacie miesta pre MV, 30,- €/auto/mesiac

Cena prenájmu KP je od 8,50,- do 9m,- € m²/mesiac v závislosti od podmienok nájmu. Do nájomnej sumy treba prirátať ďalšie položky (teplo, plyn, upratovanie, odpad, servis výťahu a vzduchotechniky, poplatky za stočné a strešné) sú cca 175,- €. Všetky sumy sú uvádzané bez DPH. Elektrika a voda je hradená podľa spotreby zaznamenanej vlastným elektromerom a vodomerom.


Maklér:

makler
Mgr. Ľuboš Šimončič
0903 771 670
simoncic-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3 4 5

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...