Real estate
( nájdených 
658
 realít z celkom 658 )

Exkluzívne kancelárie pre 6 - 8 osôb na Gagarinovej ulici

Komerčné priestory
cena: 1.519,- €/mesiac
ID: KP-LS-74 Prenájom

Kraj:
Bratislavský kraj
Okres:
Bratislava II
Obec:
Bratislava-Ružinov
Ulica:
Gagarinova
Kategória:
Komerčné priestory

Stav objektu:
novostavba
Podlahová plocha:
163 m2
Druh parkovania:
vyhradené parkovanie
ID inzerátu:
KP-LS-74

V administratívno-obchodnej budove na Gagarinovej ulici v Bratislave ponúkame na 4. poschodí na ploche 162,8 m², kancelárske priestory o veľkosti 108,80 m². Pozostávajú zo 69,67 m² miestnosti, od nej je celopresklenou stenou oddelená 21,53 m² kancelária. Zo vstupnej chodby sú vstupy do oddelenej 13,10 m² miestnosti. Vybavené sú klímou, internetovou a TV prípojkou, alarmom. Z ďalších priestorov, ktoré sú súčasťou 4. poschodia, sú: schodisko, výťah, vstupná hala, pánska a dámska toaleta (v nej je i sprchový kút) miestnosť pre upratovačku, kuchynský kút (spolu 54 m²). Súčasťou  KP je 142,2 m² terasa. Na jednotlivé podlažia sa vstupuje cez recepciu na prízemí.

Cena prenájmu KP je 1.519 €/mesiac + ďalšie položky (teplo, plyn, upratovanie, odpad, servis výťahu a vzduchotechniky, poplatky za stočné a strešné)  v rozmedzí 1,40 až 2 €/m²/mesiac. Všetky ceny sú uvádzané bez DPH. Elektrika a voda je hradená podľa spotreby zaznamenanej vlastným elektromerom a vodomerom. K dispozícii sú  parkovacie miesta za poplatok 33,- €/auto/mesiac (pred závorou alebo 39,- €/auto/mesiac


Maklér:

makler
Mgr. Liliana Čerteková
0907417900
liliana-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3 4 5

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...