Real estate
( nájdených 
672
 realít z celkom 672 )

Na predaj 3 izbový byt v Partizánskom.

Byty
cena: 61.000,- €
ID: PM 958 Predaj

Kraj:
Trenčiansky kraj
Okres:
Partizánske
Obec:
Partizánske
Ulica:
neuvedená
Kategória:
Byty
Druh:
3 izbový byt

Podlahová plocha:
64 m2
Stav objektu:
neuvedené
Balkón:
nie
Loggia:
nie
Terasa:
nie
Druh parkovania:
neuvedené
ID inzerátu:
PM 958

Ponúkame na predaj 3 izbový byt  v tichej lokalite mesta Partizánske. Byt sa nachádza na vyvýšenom prízemí, ktorý  prešiel v roku 2016 kompletnou rekonštrukciou. Byt má vlastné kúrenie- nový kotol, nové radiátory. elektroinštalácia, vodoinštalácia, v kúpeľni je murovaný sprchovací kút. v celom byte nové plávajúce podlahy a interiérové dvere. vymenené plastové okná, nová kuchynská linka. K bytu patrí pivnica. TREBA VIDIEŤ. 


Maklér:

makler
Mária Pihíková
0917410211
maria-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...