Real estate
( nájdených 
632
 realít z celkom 632 )

Na predaj záhradka v Návojovciach

Pozemky
cena: 4.000,- €
ID: TB607 Predaj

Kraj:
Trenčiansky kraj
Okres:
Partizánske
Obec:
Partizánske
Ulica:
Návojovce
Kategória:
Pozemky

Plocha pozemku:
358 m2
Vodovod:
pri pozemku
Elektrina:
pri pozemku
Plyn:
nie je
Kanalizácia:
nie je
Dátová prípojka:
neuvedené
ID inzerátu:
TB607

Ponúkame Vám na predaj záhradku v Partizánskom v časti Návojovce v záhradkárskej osade o celkovej rozlohe 358 m2. K tomu je aj podiel na prístupových cestách. Pri pozemku je vodovod a elektrina. Záhradka má viacročné ovocné stromy a vinič. Pozemok je orientovaný na juhovýchod s pekným výhľadom. Bližšie informácie Vám radi poskytneme na tel. č. 0908 22 44 82


Maklér:

makler
Tibor Bernát
0908224482
bernat-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3 4 5

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...