Real estate
( nájdených 
453
 realít z celkom 453 )

Vinárska pivnica rôzne účely

Komerčné objekty
cena: 550.000,- €
ID: LGvinicachrabr Predaj

Kraj:
Nitriansky kraj
Okres:
Topoľčany
Obec:
Chrabrany
Ulica:
Karlov dvor
Kategória:
Komerčné objekty

Stav objektu:
pôvodný stav
Počet miestností:
6
Podlahová plocha:
300 m2
ID inzerátu:
LGvinicachrabr

Ponúkame Vám na predaj vinársku pivnicu s vinicou v obci  Chrabrany časť  Karlov dvor. Budova je na pozemku s výnmerou  7856m2. Vinica je na pozemku o rozlohe 3931 m2 . Pozemok sa nachadza nedaleko Topolcian .  Dominantou tohto  pozemku je budova pod, ktorou sa nachadzaju 4 velke vinarske pivnice  . Pivnice su zrekonstruovane. V sucasnosti su vyuzivane na produkciu vina. Budova  nad nimi je prevažne v pôvodnom stave a je ju treba z vacsej casti zrekonstruovat. Bola by vhodna na maly penzion prípadne restauračné  zariadenie alebo podobne zameranie samozrejme možností sú na novom majiteľovi . V strede pozemku sa nachadzajú  vyrobne haly. V spodnej casti pozemku su hospodarske budovy vhodne pre chov domacich zvierat zabezpecujúci bud predaj z dvora alebo chov pre vlastnu kuchynu. V minulosti sa tu prevadzkovala aj farma pstrosov ku ktorej sa tu nachadza aj liahen. Sucastou pozemku je aj jablonovo - marhulovy sad. Pozemok ma vlastny elektricky transformator a pripojenie na vodovod nedalekej obce Urmince. Zaroven je tu vyvrtana studna a pramen napajuci jazierka na pozemku . Stav objektu: pôvodný stav. Konštrukcia objektu: tehlová. Neupravená prístupová cesta. Na pozemku sa nachádza vodovod, elektrická prípojka. Na pozemku sa nachádza žumpa. Cena 550 000 €


Maklér:

makler
Lucia Guliková
0907645546
lucia-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...