2 izbový byt na predaj! - Partizánske
Real estate
( nájdených 
676
 realít z celkom 676 )

Znížená cena !!! 2 izbový byt na predaj!

Byty
cena: 46.500,- €
ID: MP 8888 Predaj

Kraj:
Trenčiansky kraj
Okres:
Partizánske
Obec:
Partizánske
Kategória:
Byty
Druh:
2 izbový byt

Podlahová plocha:
52 m2
Stav objektu:
čiastočná rekonštrukcia
Balkón:
nie
Loggia:
nie
Terasa:
nie
Druh parkovania:
neuvedené
ID inzerátu:
MP 8888

Ponúkame Vám na predaj 2 izbový byt v osobnom vlastníctve, v byte sú vymenené plastové okná a murované jadro, plávajúca podlaha v obývačke a v spálni. Byt je dobre dispozične riešený, svetlý. Na chodbe komora, samostatné wc. Treba vidieť. Ihned voľný. 


Maklér:

makler
Maroš Pihik
0917437582
maros-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...