Na predaj bungalov v Sebedraží - Sebedražie
Real estate
( nájdených 
676
 realít z celkom 676 )

Na predaj bungalov v Sebedraží

Domy a vily
cena: 128.000,- €
ID: TB612 Predaj

Kraj:
Trenčiansky kraj
Okres:
Prievidza
Obec:
Sebedražie
Kategória:
Domy a vily

Stav objektu:
novostavba
Podlahová plocha:
100 m2
Plocha pozemku:
510 m2
Energ. certifikát:
Nemá
Balkón:
nie
Loggia:
nie
Terasa:
nie
Druh parkovania:
neuvedené
ID inzerátu:
TB612

Ponúkame Vám na predaj 4 izbový rodinný dom tipu bungalov v obci Sebedražie okres Prievidza, ktorý je v štádiu stavby.  Podlahová plocha omu je 90 m2. Celková rozloha pozemku je 510 m2. Predpoklad dokončenia stavby je v priebehu leta 2018. Kúrenie bude zabezpečené kotlom na pelety, ohrev vody elektrický bojler, odpad riešený do kanalizácie. V dome všetky IS. Dom je postavený z bielych kvádrov. Z obývačky výstup do záhrady na terasu. Stavba bude dokončená v stave holodomu so sanitou a kúrením. Foto je z podobného domu, ktorý už stojí -obhliadka aj tohoto domu možná. Bližšie informácie Vám radi poskytneme na tel. č. 0908 22 44 82


Maklér:

makler
Tibor Bernát
0908224482
bernat-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...