Real estate
( nájdených 
469
 realít z celkom 469 )

Kancelárie v Podunajských Biskupiciach

Komerčné a prevádzkové priestory
cena: 7,- €/m2/mesiac
ID: LS-KP-76 Prenájom

Kraj:
Bratislavský kraj
Okres:
Bratislava II
Obec:
Bratislava-Podunajské Biskupice
Ulica:
Závodná
Kategória:
Komerčné a prevádzkové priestory

Stav objektu:
pôvodný stav
Počet miestností:
4
Podlahová plocha:
150 m2
ID inzerátu:
LS-KP-76

Ponúkame na prenájom kancelárske priestory na Závodnej ulici – Bratislava II – Podunajské Biskupice. K dispozícii sú KP s celkovou rozlohou 150 m2, ktoré možno prenajať v celku aj jednotlivo. Nachádzajú sa na 2./2 posch. v samostatne stojacom objekte a sú súčasťou súčasťou areálu. Priestory sú vybavené klimatizáciou a čiastočne sú zariadené. Pozostávajú z 2 samostatných a 4h medzi sebou prechodných kancelárií. Ich výmera je 11,33 m2 až po 35,8 m2. V objekte je kúpeľňa, samostatné WC, technická miestnosť aj kuchyňa s jedálňou. Okná sú všade plastové dlažbu pokrývajú koberce, miestnosti majú vlastné merače spotreby energií aj termoregulačnú jednotku. Možnosť parkovania vo dvore  aj mimo neho. Priestory sú voľné ihneď, treba vidieť, vhodné ako celok pre sídlo firmy resp jednotlivé kancelárie pre menšie organizácie. Ostatné vybavenie: telefón, internet, klimatizácia. Asfaltová prístupová cesta. Cena mesačného 6,50 €/m2/mesiac (pozn.: v prípade dlhodobejšieho prenájmu cena 6,- €) + preddavky na spotrebu energií (elektrika, voda, plyn) podľa výmery kancelárie + DPH.


Maklér:

makler
Mgr. Liliana Čerteková
0907417900
liliana-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...