Real estate
( nájdených 
694
 realít z celkom 694 )

Znížená cena !!! 2 domy na predaj za cenu jedného!-Návojovce!

Domy a vily
cena: 105.000,- €
ID: MI 707070 Predaj

Kraj:
Trenčiansky kraj
Okres:
Partizánske
Obec:
Partizánske
Kategória:
Domy a vily

Stav objektu:
novostavba
Podlahová plocha:
110 m2
Plocha pozemku:
0 m2
Energ. certifikát:
neuvedené
Balkón:
nie
Loggia:
nie
Terasa:
nie
Druh parkovania:
neuvedené
ID inzerátu:
MI 707070

Ponúkame Vám na predaj dva rodinné domy v obci Návojovce, 4km od PE. Ide o jednopodlažný rodinný dom postavený z kváder cca pred 10 rokmi. Dom pozostáva so vstupnej chodby a troch obytných miestností + kuchyňa otvorená s obývacou izbou a kúpeľňa so sprchovacím kútom a wc. Nové plávajúce podlahy, nové stierky strecha-škrídľa, kúrenie elektrickými konektormi. Dom je svetlý. 

Druhý dom-poldom situovaný v prednej časti pozemku, ktorý pozostáva s 2 miestností + kuchyňa, kúpeľňa. Kúrenie riešené pevným palivom. Vyžaduje si rekonštrukciu nakoľko je pôvodnom stave. 

Treba vidieť..


Maklér:

makler
Monika Ištvánová
0915336710
istvanova-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3 4 5 6

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...