Real estate
( nájdených 
646
 realít z celkom 646 )

Rodinný dom v tichej lokalite Trstína

Byty
cena: 95.000,- €
ID: LS-RD-6 Predaj

Kraj:
Trnavský kraj
Okres:
Trnava
Obec:
Trstín
Ulica:
Kategória:
Byty
Druh:
iný byt

Podlahová plocha:
85 m2
Stav objektu:
kompletná rekonštrukcia
Balkón:
nie
Loggia:
nie
Terasa:
áno
Druh parkovania:
neuvedené
ID inzerátu:
LS-RD-6

V tichej lokalite  obce trstín pod úpätím Malých Karpát ponúkame na predaj rodinný dom, vhodným na bežné bývanie aj ako víkendovú chalupu.(tri miestnosti - kuchyňa, obývačka a spálňa sú prechodové, s oknami orientovanými do vnútra pozemku). Nachádza sa na 759 m² pozemku nepravidelného tvaru, ktorého súčasťou sú prístavky: šopa, letná kuchyňa samostatná izba pre hostí, udiareň, komora na skladovanie ovocia a zeleniny. Dom pred 15 rokmi prešiel kompletnou rekonštrukciou, menili sa stropné preklady krov i strešná krytina, v izby majú podlahu z palubových dosiek pod ktorými je betónová podlaha s tepelnou izoláciou, v ostatné miestnosti – kuchyňa, kúpeľňa a veranda – pokrývajú keramické dlažby. Menili sa plynové aj elektrické rozvody ( prítomná je 220 i 380 V prípojka), okenné výplne (plastové). Vykurovanie – ústredné (kotol Protherm), vodovod - obecný aj vlastná studňa. Teplá voda dodáva 80 l prietokový ohrievač. Cena 95 000,- €, do ceny je zahrnutá provízia.


Maklér:

makler
Mgr. Ľuboš Šimončič
0903 771 670
simoncic-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3 4 5

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...