Real estate
( nájdených 
676
 realít z celkom 676 )

Predaj stavebného pozemku v Podlužanoch

Pozemky
cena: 34.900,- €
ID: JD13 Predaj

Kraj:
Nitriansky kraj
Okres:
Levice
Obec:
Podlužany
Ulica:
Podlužany
Kategória:
Pozemky

Plocha pozemku:
1980 m2
Vodovod:
neuvedené
Elektrina:
neuvedené
Plyn:
neuvedené
Kanalizácia:
neuvedené
Dátová prípojka:
neuvedené
ID inzerátu:
JD13

Ponúkame  na predaj stavebný pozemok so záhradou v  Podlužanoch- 4 km od Levíc. Celková plocha pozemku  je 1980 m2. Pri pozemku sú všetky inžinierske siete, kanalizácia a prístup k hlavnej ceste. Je rozdelený na dve časti, jedna je definovaná ako stavebný pozemok a druhá ako orná pôda. Druhú časť  je možné preklasifikovať na  stavebný pozemok. Za pozemkom tečie potok. Pozemok sa nachádza v tichom , slnečnom prostredí, vhodnom na stavbu rodinného domu, alebo dvoch rodinných domov.

Cena:  34 900   / sj s províziou pre RK /

Jana

0915 795 416


Maklér:

makler
Mgr. Jana Ďurčová
0915795416
durcova-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3 4 5 6

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...