Real estate
( nájdených 
661
 realít z celkom 661 )

Pivničný bar v Trnave na prenájom

Hotely a reštaurácie
cena: dohodou
ID: LS-PP-01 Prenájom

Kraj:
Trnavský kraj
Okres:
Trnava
Obec:
Trnava
Ulica:
Kapitulská
Kategória:
Hotely a reštaurácie
Druh:
reštaurácia

Stav objektu:
kompletná rekonštrukcia
Podlahová plocha:
260 m2
Energ. certifikát:
neuvedené
Druh parkovania:
neuvedené
ID inzerátu:
LS-PP-01

Ponúkame na prenájom v historickej časti Trnavy, neďaleko Arena City, reštauráciu s kompletne vybavenou kuchyňou, salónnymi priestormi vhodnými na pracovne obedy, separované rodinné alebo firemné oslavy, pivničnými priestormi, vhodnými na klubovú prevádzku spojenú s posedením pri hudbe a spoločenských hrách, s možnosťou zábavy pri biliarde, stolovom futbale, šípkach..., organizovania firemných akcií, tematických večerov. Na zásobovanie prítomného baru je k dispozícii sklad i výťahová rampa. Ponúka sa ako jeden celok. K dispozícii je aj možnosť ubytovania hostí priamo v areály Phoenix. Cena dohodou.


Maklér:

makler
Ing. Dušan Sopóci
0905 552 697
sopoci-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3 4 5

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...