Real estate
( nájdených 
667
 realít z celkom 667 )

Nadštandardný byt v blízkosti Retra

Byty
cena: 240.000,- €
ID: MV037 Predaj

Kraj:
Bratislavský kraj
Okres:
Bratislava II
Obec:
Bratislava-Ružinov
Ulica:
Ľanová
Kategória:
Byty
Druh:
3 izbový byt

Podlahová plocha:
100 m2
Stav objektu:
novostavba
Na poschodí:
3
Balkón:
áno
Loggia:
nie
Terasa:
nie
Druh parkovania:
verejné parkovanie
ID inzerátu:
MV037

Ponúkame Vám na predaj 3 izbový byt v bratislavskom Ružinove. Úžitková plocha je 100m2. Byt má kuchyňu spojenú s obývačkou, dve veľké spálne, z toho jedna má vlastný šatník a aj kúpeľňu so saunou, ďalšie sociálne zariadenie a balkón. Byt je dizajnérsky navrhnutý a predáva sa zariadený. Cena je 240 000 €. Fotky na vyžiadanie len pri vážnom záujme.


Maklér:

makler
Mgr. Michaela Vašová
0904846245
vasova-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...