Real estate
( nájdených 
679
 realít z celkom 679 )

3 izbový byt na Šípku na predaj!

Byty
cena: 64.500,- €
ID: MI 8080 Predaj

Kraj:
Trenčiansky kraj
Okres:
Partizánske
Obec:
Partizánske
Kategória:
Byty
Druh:
3 izbový byt

Podlahová plocha:
76 m2
Stav objektu:
čiastočná rekonštrukcia
Balkón:
nie
Loggia:
nie
Terasa:
nie
Druh parkovania:
neuvedené
ID inzerátu:
MI 8080

Ponúkame Vám na predaj 3 izbový byt v Partizánskom, v osobnom vlastníctve. Ide o veľkometrážny byt s veľmi dobrou dispozíciou a priestrannými izbami. Byt je čiastočne zrekonštruovaný, okná sú plastové, murované jadro s klasickou vaňou, v kuchyni a na chodbe dlažba. V spálni vstavaná skriňa. Byt je veľmi svetlý, balkón krytý plastovou žalúziou. Bytový dom zateplený. Treba vidieť..


Maklér:

makler
Monika Ištvánová
0915336710
istvanova-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...