Real estate
( nájdených 
674
 realít z celkom 674 )

Kúpa 2 izbového bytu v Zlatých Moravciach

Byty
cena: 1,- €
ID: JD 20 Kúpa

Kraj:
Nitriansky kraj
Okres:
Zlaté Moravce
Obec:
Zlaté Moravce
Ulica:
Kategória:
Byty
Druh:
2 izbový byt

Podlahová od:
0 m2
Balkón:
nie
Loggia:
nie
Terasa:
nie
Druh parkovania:
neuvedené
ID inzerátu:
JD 20

Pre konkrétnych klientov  hľadáme 2 izbový byt  v Zlatých Moravciach. Platba cez hypotekárny úver alebo v hototvosti. Provízia, ktorá zahŕňa kompletný servis celého obchodu, bude započítaná - kupujúcemu .

V prípade záujmu kontaktujte  : Mgr. Jana Ďurčová - MG REAL TRADE s.r.o., mobil: 0915 795 416, email: durcova-ZVNC-mgreal.sk.

PROSÍM RK NEVOLAŤ !


Maklér:

makler
Mgr. Jana Ďurčová
0915795416
durcova-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3 4 5

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...