Real estate
( nájdených 
679
 realít z celkom 679 )

Moderný, klimatizovaný kancelársky priestor.

Komerčné priestory
cena: 1.100,- €/mesiac
ID: DS03 Prenájom

Kraj:
Bratislavský kraj
Okres:
Bratislava V
Obec:
Bratislava-Petržalka
Ulica:
Kopčianska
Kategória:
Komerčné priestory

Stav objektu:
novostavba
Podlahová plocha:
84 m2
Druh parkovania:
neuvedené
ID inzerátu:
DS03

Ponúkame Vám na prenájom v  Bratislave-Petržalke, na  Kopčianskej ul., moderný administratívny priestor o celkovej ploche 83,50m2. Cena 1 100 €/mesiac. Energie sú zahrnuté v cene. Dispozícia: samostatná kancelária

72 m2, samostatné sociálne zariadenie + kúpelňa 7,0 m2, vstupná hala 4,5 m2. Kancelárie sa nachádzajú polyfunkčnej budove na 19. posch. z 22. V celom administratívnom priestore je klimatizácia, plávajúce podlahy 

a rozvody tel. a internetu. Administratívny priestor je  vybavený moderným, svetlým kancelárskym nábytkom. Možnosť 10 pracovných miest. Kancelária disponuje vlastnou oddelenou zasadačkou.

Budova má osobný aj nákladný výťah. Vstup do budovy je 24 hod. denne a 7 dní v týždni cez recepciu a strážnu službu. objekt je neustále strážený vnútorným a vonkajším kamerovým systémom.

Parkovanie je možné v podzemnej garáži pod budovou s dostatočnou kapacitou (pre návštevníkov prvé 3h zdarma). Možnosť prenájmu parkovacieho za 100€/mes. 


Maklér:

makler
Ing. Dušan Sopóci
0905 552 697
sopoci-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...