Real estate
( nájdených 
673
 realít z celkom 673 )

Pozemok Povžské Podhradie na predaj!

Pozemky
cena: 36.500,- €
ID: FH 1851 Predaj

Kraj:
Trenčiansky kraj
Okres:
Považská Bystrica
Obec:
Považská Bystrica
Ulica:
Považské Podhradie
Kategória:
Pozemky

Plocha pozemku:
502 m2
Vodovod:
neuvedené
Elektrina:
neuvedené
Plyn:
neuvedené
Kanalizácia:
neuvedené
Dátová prípojka:
neuvedené
ID inzerátu:
FH 1851

Stavebný pozemok v rovinatej časti Považského Podhradia o výmere 502 m2 je situovaný v novo vznikajúcej ulici. Podiel na prístupovej komunikácií 98 m2 - 1/8. Na hranici pozemku pripravená elektrina.  Prípojka vody bude budovaná spoločne s ostatnými majiteľmi pozemkov. Vlastná ČOV,  alebo spoločným zberačom do uličnej kanalizácie. Plocha je z troch strán ohraničená záhradami štvrtá strana cesta.


Maklér:

makler
František Hlubina
0948661520
hlubina-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3 4 5

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...