Real estate
( nájdených 
684
 realít z celkom 684 )

Kancelárske priestory v Podunajských Biskupiciach

Komerčné priestory
cena: 7,- €/m2
ID: LS-KP-77 Prenájom

Kraj:
Bratislavský kraj
Okres:
Bratislava II
Obec:
Bratislava-Podunajské Biskupice
Ulica:
Železničná
Kategória:
Komerčné priestory

Stav objektu:
pôvodný stav
Podlahová plocha:
166 m2
Druh parkovania:
vyhradené parkovanie
ID inzerátu:
LS-KP-77

Ponúkame na prenájom v Podunajských Biskupiciach kancelárske priestory s rýchlym dopravným napojením a dostatočným množstvom parkovacích miest. Kancelárie sa nachádzajú na 1. NP (rozloha 23,56 m2), 2. NP (44,60 m2), 3. NP (47,93 m2). Spoločné priestory pozostávajú zo schodiska, pánskej a dámskej toalety, kuchynky a zasadačky. Kancelárie sú vybavené stolmi a regálmi vyrobenými na mieru. Spoločné priestory sú zahrnuté v cene za m2. Kancelárie možno prenajať aj jednotlivo. Budova je strážená ochranným systémom a vybavená bezpečnostnými dverami,  areál je uzavretý bránou, otvára sa diaľkovým ovládačom. V blízkom okolí objektu sa nachádza množstvo reštaurácií, pizzerií a obedových menu.  Cena 7 €/m2 + energie 2,00 € za m2 a DPH


Maklér:

makler
Mgr. Liliana Čerteková
0907417900
liliana-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3 4 5 6

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...