Real estate
( nájdených 
404
 realít z celkom 404 )

Prenájom dvoch kancelárií 25 a 18 m2, na Žatevnej ul., v Dúbravke.

Komerčné a prevádzkové priestory
cena: 550,- €/mesiac
ID: DS04 Prenájom

Kraj:
Bratislavský kraj
Okres:
Bratislava IV
Obec:
Bratislava-Dúbravka
Ulica:
Žatevná
Kategória:
Komerčné a prevádzkové priestory

Stav objektu:
novostavba
Podlahová plocha:
43 m2
ID inzerátu:
DS04

Ponúkame Vám na prenájom v Bratislave-Dúbravke, Žatevná ul. dve zariadené kancelárie s  plochou 25 m2 a 18 m2. Administratívny priestor sa nachádza v bytovom dome v prvom nadzemnom podlaží so samostatným vchodom

z terasy. K dispozícii je samostatné sociálne zariadenie a kuchynka. Podlahy: dlažba + koberce, plastové okná s vertikálnymi žalúziami, kazetové stropy. Priestor je zabezpečený alarmom. Možnosť prenájmu parkovacích miest v suteréne

bytového domu za cenu 65€/mes.

Dobré spoje MHD ako i napojenie na obchvat /diaľnicu.

Cena prenájmu: kancelária s 25 m2 ........... 300€/mes.

                        kancelária s 18 m2 ........... 280€/mes. V cene prenájmu sú zahrnuté služby, energie, internet a upratovanie spoločných priestorov.

                                


Maklér:

makler
Ing. Dušan Sopóci
0905 552 697
sopoci-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...