Real estate
( nájdených 
672
 realít z celkom 672 )

Kancelárske priestory, alebo bývanie na Kramároch

Komerčné priestory
cena: 1.350,- €/mesiac
ID: LS-KP-79 Prenájom

Kraj:
Bratislavský kraj
Okres:
Bratislava III
Obec:
Bratislava-Nové Mesto
Ulica:
Royova
Kategória:
Komerčné priestory

Stav objektu:
neuvedené
Počet miestností:
4
Podlahová plocha:
145 m2
Druh parkovania:
neuvedené
ID inzerátu:
LS-KP-79

Ponúkame na prenájom priestory v novostavbe RD, na súkromnom pozemku na Kramároch. Navrhnuté sú tak, aby sa dali využiť ako office, ale aj na bývanie. Interiér pozostáva z troch menších miestnosti (cca 2 x 15 a 18 m2) orientovaných na východ, hlavná miestnosť na juh s výhľadom na Horský park. Celková plocha bytu je 130 m2 + 15 m2 terasa. Súčasťou ceny nájmu sú 2 parkovacie miesta v uzatvorenom areáli. V objekte je zabezpečený alarmom. V blízkosti je vynikajúca občianska vybavenosť a dostupnosť – centrum mesta cca 10 min autom/MHD, 3 min chôdze je MHD, pobočky bánk, pošta, lekáreň, kaviareň, reštaurácie, potraviny, obuv, kaderníctvo. Cena mesačného nájmu 1 350 eur + energie 150 eur. V prípade dohody prenajímateľ zabezpečí zariadenie nábytkom.


Maklér:

makler
Mgr. Ľuboš Šimončič
0903 771 670
simoncic-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...