Real estate
( nájdených 
694
 realít z celkom 694 )

Kancelárske priestory v historickej budove na Hurbanovom námestí

Komerčné priestory
cena: 9,- €/m2
ID: LS-KP-78 Prenájom

Kraj:
Bratislavský kraj
Okres:
Bratislava I
Obec:
Bratislava-Staré Mesto
Ulica:
Hurbanovo námestie
Kategória:
Komerčné priestory

Stav objektu:
čiastočná rekonštrukcia
Počet miestností:
7
Podlahová plocha:
36 m2
Druh parkovania:
neuvedené
ID inzerátu:
LS-KP-78

Ponúkame na prenájom KP na Hurbanovom námestí. Kancelársky priestor o rozmere 36,20 m2 na  5. NP, na ktoré je prístup výťahom i schodiskom. Na prechodovej chodba sa nachádza toaleta, kuchynský kút, Ostatné vybavenie: telefón, káblová televízia, internet, klimatizácia, zabezpečenie alarmom. Cena 8,5 Eur za m² (možná dohoda), fixné náklady 1,9 Eur/m² + energie. Ceny sú uvedené bez DPH.


Maklér:

makler
Ing. Dušan Sopóci
0905 552 697
sopoci-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3 4 5 6

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...