Real estate
( nájdených 
450
 realít z celkom 450 )

Kancelárske priestory v Ružinove

Komerčné a prevádzkové priestory
cena: 6,- €/m2/mesiac
ID: LS-KP-81 Prenájom

Kraj:
Bratislavský kraj
Okres:
Bratislava II
Obec:
Bratislava-Ružinov
Ulica:
Sabinovská
Kategória:
Komerčné a prevádzkové priestory

Stav objektu:
čiastočná rekonštrukcia
Podlahová plocha:
15 m2
ID inzerátu:
LS-KP-81

Ponúkame na prenájom prenájom 2 kancelárskych priestorov na Sabinovskej ulici v blízkosti Štrkoveckého jazera s plnou sociálnou vybavenosťou. Priestory sa nachádzajú na 2. a 4. poschodí, každý vo výmere 15 m2. Budova je vybavená výťahom, sociálnymi zariadeniami na každom poschodí, optickou internetovou sieťou a kamerovým systémom. Súčasťou budovy je parkovisko, počas pracovných dni 8:00-18:00 je  pri vstupe vrátnik, počas víkendov a sviatky sa využíva elektronický vrátnik na čip), V okolí sa nachádzajú potraviny (Billa, Kaufland), fitness centrum, park s jazerom, viaceré reštaurácie, lekáreň a iné. Cena: základný nájom 6 €/m2/mesiac m2/mesiac bez DPH + servisné poplatky (služby) 4,- € m2/mesiac bez DPH. Províziu neplatíte!


Maklér:

makler
Mgr. Liliana Čerteková
0907417900
liliana-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...