Real estate
( nájdených 
677
 realít z celkom 677 )

Pozemok Ludanice

Pozemky
cena: 17.500,- €
ID: LK4 Predaj

Kraj:
Nitriansky kraj
Okres:
Topoľčany
Obec:
Ludanice
Ulica:
Tichá
Kategória:
Pozemky

Plocha pozemku:
470 m2
Vodovod:
pri pozemku
Elektrina:
pri pozemku
Plyn:
pri pozemku
Kanalizácia:
pri pozemku
Dátová prípojka:
neuvedené
ID inzerátu:
LK4

Ponúkame Vám na predaj pozemok - Ludanice, v tichej ulici . Plocha pozemku 470m2.  Pozemok je rovinatý. Asfaltová prístupová cesta. Pri pozemku sa nachádzajú všetky inžinierske siete. Výhody: slnečný, tiché prostredie, škola, škôlka, blízko okresného mesta Topoľčany a krajského mesta Nitra . Cena 17 500 €


Maklér:

makler
Lenka Kovačiková
0948904022
kovacikova-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3 4 5

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...