Real estate
( nájdených 
674
 realít z celkom 674 )

Rodinný dom Kovarce / VYPLATENA ZALOHA

Domy a vily
cena: 30.000,- €
ID: LGRDkov Predaj

Kraj:
Nitriansky kraj
Okres:
Topoľčany
Obec:
Kovarce
Ulica:
iná
Kategória:
Domy a vily

Stav objektu:
pôvodný stav
Počet miestností:
2
Podlahová plocha:
90 m2
Plocha pozemku:
490 m2
Energ. certifikát:
neuvedené
Balkón:
nie
Loggia:
nie
Terasa:
nie
Druh parkovania:
verejné parkovanie
ID inzerátu:
LGRDkov

Ponúkame Vám na predaj rodinný dom v pôvodnom stave na pozemku o rozlohe 490 m2 v obci   Kovarce . Dom je vhodný na rekonštrukciu ,ma 3 miestnosti . V dome bolo kúrenie lokáne gamaty , momentalne nefunkčné , v jednej izbe lokálne na pevné palivo . Na pozemku je studňa , a župma . Vhodné svojou polohou i na podnikanie . Stav objektu: pôvodný stav. Cena 30 000 €


Maklér:

makler
Lucia Guliková
0907645546
lucia-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3 4 5

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...