Real estate
( nájdených 
674
 realít z celkom 674 )

Obchodné priestory na Záhradníckej ulici

Komerčné priestory
cena: 10,- €/m2/mesiac
ID: MV038 Prenájom

Kraj:
Bratislavský kraj
Okres:
Bratislava II
Obec:
Bratislava-Ružinov
Ulica:
Záhradnícka
Kategória:
Komerčné priestory

Stav objektu:
kompletná rekonštrukcia
Počet miestností:
2
Podlahová plocha:
79 m2
Druh parkovania:
neuvedené
ID inzerátu:
MV038

Ponúkame Vám na prenájom obchodný priestor v Ružinove na jednej z najfrekventovanejších ulíc. Vhodné je to na kaviareň, rýchle občerstvenie či obchodík. Úžitková plocha je 79m2. Vybavenie: dlažba, plastové okná, oddelené WC, sklad, barový pult robený na mieru s umývadlom. Stav objektu: kompletná rekonštrukcia. Cena 9,75 €/m2/mesiac+ 2,85€/m2/mesiac servisné poplatky+ energie+ DPH. Províziu neplatíte. Voľné ihneď.


Maklér:

makler
Mgr. Michaela Vašová
0904846245
vasova-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3 4 5

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...