Real estate
( nájdených 
650
 realít z celkom 650 )

Holodom bungalovu vo Voderadoch 1

Domy a vily
cena: 166.500,- €
ID: LS-RD-9 Predaj

Kraj:
Trnavský kraj
Okres:
Trnava
Obec:
Voderady
Ulica:
Panský háj
Kategória:
Domy a vily

Stav objektu:
novostavba
Počet miestností:
4
Podlahová plocha:
163 m2
Plocha pozemku:
629 m2
Energ. certifikát:
neuvedené
Balkón:
nie
Loggia:
nie
Terasa:
áno
Druh parkovania:
neuvedené
ID inzerátu:
LS-RD-9

Ponúkame na predaj vo Voderadoch 4-izbový bungalov s garážou v štádiu holodom o veľkosti 163 m². Postavený je na 628 m² pozemku rovinatého charakteru. Dom so sedlovou strechou a väzníkovým krovom je z pálených tehál, vnútorné priečky budú z porofixu. Dom sa bude predávať so zabudovanou elektroinštaláciou, vodovodnými rozvodmi, stenami upravenými sadrovými omietkami, podlahou upravenou betónovým poterom, so šesťkomorovými plastovými okennými výplňami (trojsklo), s predprípravou na vonkajšie žalúzia, zabudovaným podlahovým vykurovacím systémom, vodu odvádzajúcimi dažďovými žľabmi vyplnenými štrkovým kameňom okolo celej stavby a plynovou prípojkou na hranici pozemku. Steny domu budú zateplené po celom obvode 16 cm hrubým fasádnym polystyrénom a upravené bielou omietkou. Novostavba sa nachádza v novotvoriacej sa obytnej štvrti v tesnej blízkosti parku a s rýchlou dostupnosťou na diaľnicu. Cena s už započítaným rezervačným poplatkom je 166. 500 €. Dokončenie stavby je naplánovaná na október 2018.


Maklér:

makler
Mgr. Ľuboš Šimončič
0903 771 670
simoncic-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3 4 5

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...