Real estate
( nájdených 
674
 realít z celkom 674 )

Holodom bungalovu vo Voderadoch 1

Domy a vily
cena: 166.500,- €
ID: LS-RD-9 Predaj

Kraj:
Trnavský kraj
Okres:
Trnava
Obec:
Voderady
Ulica:
Panský háj
Kategória:
Domy a vily

Stav objektu:
novostavba
Počet miestností:
4
Podlahová plocha:
163 m2
Plocha pozemku:
629 m2
Energ. certifikát:
neuvedené
Balkón:
nie
Loggia:
nie
Terasa:
áno
Druh parkovania:
neuvedené
ID inzerátu:
LS-RD-9

Ponúkame na predaj vo Voderadoch 4-izbový bungalov s garážou v štádiu holodom o veľkosti 163 m². Postavený je na 628 m² pozemku rovinatého charakteru. Dom so sedlovou strechou a väzníkovým krovom je z pálených tehál, vnútorné priečky budú z porofixu. Dom sa bude predávať so zabudovanou elektroinštaláciou, vodovodnými rozvodmi, stenami upravenými sadrovými omietkami, podlahou upravenou betónovým poterom, so šesťkomorovými plastovými okennými výplňami (trojsklo), s predprípravou na vonkajšie žalúzia, zabudovaným podlahovým vykurovacím systémom, vodu odvádzajúcimi dažďovými žľabmi vyplnenými štrkovým kameňom okolo celej stavby a plynovou prípojkou na hranici pozemku. Steny domu budú zateplené po celom obvode 16 cm hrubým fasádnym polystyrénom a upravené bielou omietkou. Novostavba sa nachádza v novotvoriacej sa obytnej štvrti v tesnej blízkosti parku a s rýchlou dostupnosťou na diaľnicu. Cena s už započítaným rezervačným poplatkom je 166. 500 €. Dokončenie stavby je naplánovaná na október 2018.


Maklér:

makler
Mgr. Ľuboš Šimončič
0903 771 670
simoncic-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

ID: LS-RD-12 Predaj

Atraktívny bungalov s nádychom pohody

Atraktívny bungalov s nádychom pohody

Ponúkame v Trnave "Za traťou" na predaj novostavbu 4-izbového rodinného domu - bungalov so samostatne stojacou garážou. Nachádza sa v tichom prostredí mimo hlavnej cesty, na pozemku s výmerou 585 m2. Úžitková plocha domu je 120 m2 a predáva sa kompletne zariadený. Dispozičné členenie vnútorných priestorov: vstupná chodba, obývacia izba s kozubom zn. SPARTHERM s východom na krytú terasu, jedáleň, otvorená kuchyňa s komorou, tri spálne, kúpelňa s WC. Dom je zateplený, dvojsklené výplne otvorov sú eurookná, podlaha pri väčšine priestorov je plávajúca okrem kúpeľne a garáže, kde sa použila dlažba. Podkrovie domu a garáž možno využiť ako úložný priestor. Parkovanie MV je okrem garáže zabezpečené pri dome ďalšími dvomi parkovacími miestami. Dom je napojený na všetky IS, podlahové kúrenie je zabezpečené plynovým kotlom zn. GEMINOX. Dom disponuje poplašným zabezpečovacím systémom, napojený je na optickú sieť SWAN. Súčasťou domu krásna záhrada s množstvom zelene zabezpečujúcou dostatok súkromia voči blízkemu okoliu, o sviežu zeleň sa stará automatický zavlažovací systém. V záhrade je bazén, slnečná terasa, ďalšia krytá terasa, pod ktorou sú zabudované nádrže na zber dažďovej vody a studňa. Príjemnú atmosféru vo večerných hodinách jej dodáva záhradné osvetlenie. Cena 301 500 € vrátane rezervačného poplatku.

301 500,- €
1 2 3 4 5

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...