Real estate
( nájdených 
676
 realít z celkom 676 )

Kancelárke priestory v Trnave na pešej zóne

Komerčné priestory
cena: 625,- €/mesiac
ID: LS-KP-82 Prenájom

Kraj:
Trnavský kraj
Okres:
Trnava
Obec:
Trnava
Ulica:
Hlavná
Kategória:
Komerčné priestory

Stav objektu:
kompletná rekonštrukcia
Podlahová plocha:
50 m2
Druh parkovania:
neuvedené
ID inzerátu:
LS-KP-82

Ponúkame v Trnave na prenájom zrekonštruovaný 50 m² kancelársky priestor na pešej zóne - Hlavná ulica Nachádza sa na prízemí s výkladovou plochou. Pozostáva  z čakárne, toalety, kuchynky a kancelárie. Priestor je vhodný pre notára, advokátsku kanceláriu, finančné poradenstvo, cestovnú kanceláriu, neziskové organizácie, obchod a pod... Nájom: 625,- €/mesiac + DPH a energie podľa skutočnej spotreby. Súčasťou prvej platby je depozit vo výške jednomesačného nájmu a provízia v tej istej sume, t.j. 625,- €


Maklér:

makler
Mgr. Ľuboš Šimončič
0903 771 670
simoncic-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3 4 5

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...