Real estate
( nájdených 
679
 realít z celkom 679 )

Novostavba v obci Oslany .

Domy a vily
cena: 110.000,- €
ID: MP 5555 Predaj

Kraj:
Trenčiansky kraj
Okres:
Prievidza
Obec:
Oslany
Ulica:
neuvedená
Kategória:
Domy a vily

Stav objektu:
novostavba
Podlahová plocha:
230 m2
Plocha pozemku:
600 m2
Energ. certifikát:
Nemá
Balkón:
nie
Loggia:
nie
Terasa:
nie
Druh parkovania:
neuvedené
ID inzerátu:
MP 5555

Ponúkame Vám na predaj novostavbu  v radovej výstavbe v obci  Oslany . Dispozične pozostáva:  1 NP vstupná chodba, WC, kuchyňa s jedálenským kútom. špajzka, prechod do obývacej izby s východom na terasu, 2 NP kúpeľňa s  vaňou , WC. 3 obytné izby , balkón,  1 PP kotolňa s plynovým kotlom, dve miestnosti. K domu patrí garáž . 


Maklér:

makler
Maroš Pihik
0917437582
maros-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...